O NAS

KIM JESTEŚMY?

Szambeko to polska firma z 10-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w opróżnianiu zbiorników bezodpływowych, przydomowych oczyszczalni ścieków oraz transportem nieczystości ciekłych do współpracujących oczyszczalni ścieków. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

JAK ZAMÓWISZ WYWÓZ SZAMBA?

ONLINE PRZEZ PANEL

TELEFONICZNIE

Szambeko jest polską firmą, która specjalizuje się w opróżnianiu zbiorników bezodpływowych, przydomowych oczyszczalni ścieków oraz transportem nieczystości ciekłych do współpracujących oczyszczalni ścieków. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży asenizacyjnej oraz stosowne i wymagane prawem zezwolenia, dając klientom bezpieczeństwo w zakresie ochrony środowiska.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Szambeko jest bardzo zaangażowana w dbałość o środowisko i zdrowie swoich klientów. Wiedząc, jak ważne jest zachowanie czystości w środowisku, firma stosuje najlepsze praktyki przy wywozie szamb i ścieków, aby zapobiec jakimkolwiek negatywnym skutkom dla środowiska.

Firma korzysta ze specjalistycznego sprzętu i procedur, aby zapewnić bezpieczny i higieniczny transport i usuwanie nieczystości z szamb. Wszystko jest zgodne z wytycznymi dotyczącymi ochrony środowiska i jest stale monitorowane, aby zapewnić niezawodne i skuteczne działanie.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

DLA KOGO?

DLA OSÓB PRYWATNYCH

DLA PRZEDSIĘBIORSTW

DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH

SPRAWDŹ NASZĄ FLOTĘ

Nasza flota składa się z wielu nowoczesnych szambiarek obsługiwanych przez doświadczonych fachowców. Samochody spełniają wszelkie wymagania obowiązujące w polskim prawie. Współpracujemy z oczyszczalniami ścieków do których transportuje zebrane nieczystości płynne.

SZYBKA REALIZACJA

Sprawna i szybka realizacja powierzonych zadań

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Partnerskie relacje oparte na szacunku i obustronnym zadowoleniu

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Doradzamy i nadzorujemy proces na każdym etapie realizacji usługi

NAJWYŻSZE STANDARDY

Działamy według sprawdzonych standardów prowadzenia biznesu

POLSKA MARKA

Firma powstała w 100% na bazie polskiego kapitału

DOŚWIADCZENIE

Nasza kadra posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży